PEJABAT KETUA PENGARAH

Magalingam Maniam
Ketua Pengarah MITRA

03-8091 8192

magalingam@perpaduan.gov.my

PENGARAH

Muniswaran Gunasegaran
Pengarah Dasar & Pengurusan

03-8091 8174

muniswaran@perpaduan.gov.my

Kosong
Pengarah Pendidikan & Latihan
Guganesan Parasuraman
Pengarah Keusahawanan & Kerjaya

03-8091 8180

guganesan@perpaduan.gov.my

Suresh Ramasamy
Pengarah Kesejahteraan Sosial

03-8091 8178

suresh@perpaduan.gov.my

Kosong
Pengarah Identiti & Kecemerlangan Insaniah
Poovan Arumugam
Pengarah Pelaksanaan Strategik

03-8091 8192

poovan@perpaduan.gov.my

Dr Mahaganapathy Dass
Pengarah Pemantauan

03-8091 8175

mahaganapathy@perpaduan.gov.my